Przedszkole 

Od września 2016 roku, w ramach naszej szkoły Morgan’s English prowadzimy dwujęzyczne przedszkole Cheeky Monkeys Kindergarten.
Z sukcesami uczymy języka angielskiego nowe pokolenie dzieci w wieku 2,5 - 6 lat. Nasze przedszkole mieści się w Szycach przy ulicy Wesołej 8.

Obecnie w przedszkolu funkcjonują dwie grupy wiekowe:

Maluszki: 2,5-4 lata
Dzieci starsze: 4-7 lat

Zajęcia w ciągu dnia podzielone są na dwa bloki językowe:

 • blok angielski – 6 godzin angielskiego prowadzonych autorską metodą total immersion technique przez native speakera (rodowitego Brytyjczyka) i nauczyciela dwujęzycznego. Codzienne zajęcia obejmują szereg aktywności, które wspierają dziecięcą kreatywność oraz rozbudzają ciekawość świata, takie jak: zabawy plastyczne, gry, zajęcia sportowe, STEM (eksperymenty) i wiele, wiele innych. Przeczytaj więcej o naszej metodzie.
 • blok polski – w ramach zajęć w języku polskim, realizowane są zadania określone w Polskiej Podstawie Programowej Wychowania Przedszkolnego. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonego nauczyciela w sposób kreatywny i wspierający naturalną chęć dzieci do poznawania świata. Podczas zajęć: tworzymy, eksperymentujemy, tańczymy, śpiewamy, zadajemy pytania i szukamy odpowiedzi, a przy tym wszystkim doskonale się bawimy!

Opłaty:

Wpisowe: 1250 zł za miesiąc
Czesne: 1250 zł za miesiąc

Zainteresowanych poznaniem nas bliżej  zachęcamy do kontaktu.

Morgan’s English

Nasza kadra

ANNA MORGAN

 • Ukończyła Wydział Malarstwa krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych w pracowni profesora Leszka Misiaka.
 • Pedagogikę Przedszkolną i Wczesnoszkolną
 • Kurs dla nauczycieli języka angielskiego
 • Posiada CPE in English (Proficiency)

Anna mieszkała i pracowała w Londynie przez blisko 15 lat. Urodzona w Krakowie przeniosła się do Londynu po ukończeniu Akademii Sztuk Pięknych, gdzie przez ponad 10 lat uczyła Sztuk Plastycznych dzieci i młodzież, równocześnie pracując jako artysta malarz i wystawiając. Po powrocie do Krakowa w 2012 roku kontynuuje pracę z dziećmi. Tym razem zajęcia plastyczne, gotowanie i inne formy kreatywności służą jako narzędzie do efektywnej nauki języka angielskiego. Sukces otwartej przez nią szkoły językowej Cheeky Monkeys stał się inspiracją do założenia przedszkola promującego dwujęzyczność Cheeky Monkeys Kindergarten. Anna posiada pasję oraz wiele lat doświadczenia w pracy z dziećmi jak również wychowuje dwójkę własnych dzieci jako osoby dwujęzyczne.

LAWRENCE MORGAN

 • Dyplom z wyróżnieniem na wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu w Southampton
 • English Native Speaker
 • Certyfikat CELTA oraz CELTA for Young Learners
 • Ukończony kurs dla nauczycieli metodą CALLAN
 • Doświadczony Opiekun dzieci niepełnosprawnych
 • 7 lat doświadczenia w pracy jako nauczyciel języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Lawrence jest Brytyjczykiem, pochodzi z Londynu. Pracą jako nauczyciel angielskiego dla dzieci, dorosłych jak i Bussines English profesjonalnie zajmuje się od 7 lat. Szczególnie intensywnie zaś od czasu gdy osiadł w Krakowie kilka lat temu. Jest współzałożycielem Cheeky Monkeys i Morgan's English. Lawrence pracuje również jako artysta malarz, jest też doskonałym kucharzem. Swoje pasje kulinarne realizuje podczas zajęć gotowania dla dzieci. Uwielbia podróże oraz długie spacery po okolicy.

JULIA STOCKA

 • Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna - licencjat (UP im. KEN w Krakowie),
 • Pedagogika Resocjalizacyjna - mgr (UJ),
 • Hodowla Koni i Jeździectwo - podyplomowo (Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu).
 • Uprawnienia wychowawcy kolonijnego
 • Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci

Julia pracuje z dziećmi od niemal 10 lat. Doświadczenie zdobywała pracując jako opiekunka, wychowawczyni na koloniach, wychowawczyni w świetlicy środowiskowej, streetworker, korepetytorka, animatorka zabaw oraz nauczycielka w przedszkolu.
Najbardziej cieszy ją dzielenie się z dziećmi tym, co jej samej sprawia najwięcej radości. Lubi stwarzać im okazje do działań twórczych, rozbudzać w nich ciekawość świata i zachęcać do życia aktywnego i z pasją.
Czas wolny uwielbia spędzać aktywnie na łonie natury.
Strona działalności animacyjnej Julii: www.julii.pl

ANNA GRUDZIEŃ - KŁOS

 • Filologia polska - studia magisterskie Uniwersytet Jagielloński
 • Pedagogika przedszkolna z zarządzaniem przedszkolem (studia podyplomowe) Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
 • Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna (studia podyplomowe) Wyższa Szkoła Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim - Krakowski Instytut Rozwoju i Edukacji
 • Kursy doskonalące OTE Kangur: "Umuzykalnianie dzieci metodą Carla Orffa" oraz "8 inteligencji Gardnera czyli jak rozwijać przedszkolaki…"

Od 8 lat pracuje z dziećmi jako nauczyciel, choć już wcześniej miała z nimi duży kontakt. Pracowała jako opiekunka, swoje doświadczenie zdobywała także na praktykach studenckich i opiekując się młodszymi kuzynami. Swoją drogę zawodową zaczynała jako nauczyciel języka polskiego pracując z dziećmi w szkole podstawowej i gimnazjum. Jednak od kilku lat pracuje wyłącznie z dzieciakami w wieku przedszkolnym, co daje jej ogromną radość i satysfakcję.
Prywatnie jest mamą 7 -letniej Mai, której poświęca większość swego wolnego czasu.
Uwielbia wieczorne czytania, zabawy i wspólne eksperymenty w kuchni. Lubi też rodzinne, górskie wyprawy, wypady na basen i rajdy rowerowe Szlakiem Orlich Gniazd.

KATARZYNA KACZMARCZYK

Kasia jest bardzo miłą, uczynną i radosną osobą. Obecnie jest na trzecim roku anglistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Spędziła semestr na jednym z brytyjskich uniwersytetów w ramach programu Erasmus. Kocha języki obce, podróże, sztukę i sport. Od najmłodszych lat ma kontakt z dziećmi. Często pomaga w opiece nad kuzynami.